שביל היוזמות הוא מאגר של יוזמות חינוכיות שפועלות ברחבי הארץ. כאן תוכלו לגלוש על מנת לקבל השראה, ללמוד מתהליך הפיתוח של היוזמות ואפילו ליצור קשר עם מנהל בית הספר בו פועלת היוזמה ולבקש פרטים נוספים, ליזום ביקור לימודי או אפילו להציע רעיון ליוזמה משותפת.

 

אז איך זה עובד?…

בדף הראשי של האתר ניתן לחפש יוזמות שרלוונטיות עבורכם. תוכלו לסנן על-פי נושא, רמת גיל, סוג חינוך, מגזר, פיקוח ועוד. התוצאות יוצגו על גבי המפה. כך תוכלו למשל תוכלו לזהות בתי ספר קרובים אליכם שתוכלו ללמוד מהם.

 

בצד המפה מופיע כיתוב שמציג את מספר היוזמות שנמצאו. לחיצה עליו תפתח מתחת למפה את רשימת היוזמות שנמצאו.

לאחר החיפוש יופיעו היוזמות הרלוונטית לסינון המבוקש.  תוכלו להיכנס ליוזמות על-ידי לחיצה עליהן. כל יוזמה מכילה הצגה קצרה של המיזם / מוצר, תהליך הפיתוח שלו, אבני היסוד, התיאוריות עליהן הוא נשען ועוד.

 

אם תרצו ללמוד עוד על אחת היוזמות, תוכלו ליצור קשר עם המנהל באמצעות טופס יצירת הקשר שבתחתית עמוד היזומה.

 

אהבתם במיוחד את אחת היוזמות ? תוכלו לשמור אותה ברשימה אישית משלכם וחזור אליה מאוחר יותר.  סימן הלב בפינה הימנית העליונה של כל יוזמה יאפשר לכם לעשות זאת בקלות.

את הרשימה האישית ניתן לראות ולערוך על-ידי לחיצה על "השביל שלי" בתפריט הראשי

 

מקווים שתמצאו השראה וגאווה בין שלל היוזמות החינוכיות שפעולות בארץ.

Essay Writer is requested by countless students: How to write an essay successfully? Well, this is the reason why I'm writing this guide, so you're going to be able to understand how to effectively write an article about any subject matter easily, and at the exact same time, please essay writer your instructor or faculty's writing criteria. So please take some time and read this!